Tüm otoparklarımızda Covid'le mücadele önlemleri alınmıştır.

NEDEN BİZ?

Araç Yıkama Hizmeti

Araç Yıkama Hizmeti

24 Saat Vale Hizmeti

24 Saat Vale Hizmeti

7/24 Güvenlik Kamerası

7/24 Güvenlik Kamerası

Şişhane Metrosu Yürüme Mesafesi

Şişhane Metrosu Yürüme Mesafesi

Rezorvasyon İmkanı

Rezervasyon İmkanı

Karaköy İskelesine Yakın

Karaköy İskelesine Yakın

OTOPARK ÜCRETLERİ

Kuledibi Kat Otoparkı olarak iş anlayışımızın merkezinde her daim müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Amacımız değerli müşterilerimizin trafikte zaman kaybetmesinin önüne geçmek ve araç güvenliği tehdidini ortadan kaldırarak dışarıda deneyimledikleri zaman kalitesini arttırmaktır.

Bu amaç doğrultusunda online rezervasyon gibi çağımızın dijital gelişimlerine de ayak uydurarak, müşterilerimizin işini kolaylaştıracak hizmetlerimizi değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Detaylı Bilgi
OTOPARK ÜCRETLERİ

REZERVASYON YAPTIRIN!

Uluslararası Lojistik Hizmetleri

Kuledibi Kat Otoparkı’ mıza online rezervasyon yapma imkanını web sitemizi ziyaret eden değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Rezervasyon yap butonuna tıklayarak ad, soyad, telefon, e-posta, giriş saatiniz, çıkış saatiniz ve araç plaka numaranız gibi rezervasyon için gerekli olan bilgileri, formumuzu doldurarak bizlere iletebilirsiniz. Rezervasyon talebinize en kısa sürede sizlere ulaşarak cevap verilecektir.

Rezervasyon Yap

YAKINIMIZDAKİ YERLER

Otoparkımıza aracını park eden değerli müşterilerimiz metro bağlantısı ile Taksim, Kabataş-Bağcılar, Taksim-Yenikapı hatları ile Gayrettepe-İstanbul Havalimanı hatlarını kullanarak trafikte zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde yolculuklarını tamamlamaktadırlar. Daha fazla yerler için tıklayınız .

İSTİKLAL CADDESİ

GALATA KULESİ

VERGİ DAİRESİ

ŞİŞHANE METRO

GÖZ HASTANESİ

BEYOĞLU BELEDİYESİ