Hizmetler

Hizmetler - Kuledibi Kat Otoparkı

Otopark


Kuledibi Kat Otoparkı’ mız, müşterilerimizin araçlarını 7/24 güvenle park edebilmesi için müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. İstanbul’ un kalbinin attığı yer olan Taksim’ in yanı başında bulunan otoparkımız, sizlerin Beyoğlu ana cadde trafiğinde zaman kaybetmenizi önler. Gerek güvenlik ekibiyle gerekse güvenlik sistemiyle almış olduğumuz önlemler sayesinde, Taksim’ in kültürel, akademik ve kurumsal etkinliklerinde içiniz rahat bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.

Hizmetler - Kuledibi Kat Otoparkı

Yıkama


Kuledibi Kat Otoparkı olarak araç yıkama hizmetimiz de değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Günümüzde Covid-19 tehdidi her iş ortamında olduğu gibi bizlerinde ciddiye aldığı bir sorundur. Değerli müşterilerimizin sağlığını korumak adına kendi aldığımız tedbirlerle yetinmemekteyiz. Değerli müşterilerimiz tarafından bizlere emanet edilen araçlar yıkanırken mikroplardan arındırılması için gerekli olan malzemeler şirketimiz tarafından her daim tedarik edilmektedir. Müşterilerimizin sağlığını her şeyin üzerinde gören bir iş anlayışı benimsemekteyiz.

Hizmetler - Kuledibi Kat Otoparkı

Vale


Kuledibi Kat Otoparkı araç kapasitemizin üzerine çıkıldığı zamanlarda bile, değerli müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmemekteyiz. Otoparkımızda yer olmadığı takdirde aracınız teslim fişi karşılığı görevli arkadaşlar tarafından teslim alınır, aynı teslim fişiyle araç sahibine iade edilir. Teslim fişinin kayıp veya yanınızda olmaması durumunda araç ruhsatı kimliğinizle eşleştirilerek kontrol edilir ve teslim edilir, araç çalıştığınız şirkete ait ise şirketinizle irtibat kurulur ve onay alınarak araç teslim edilir aksi bir durumda hem sizin hem de aracınızın güvenliği düşünülerek araç teslim edilmez.